Zahradní slavnost

Tradičně jako každý rok, tak i tento se uskutečnila zahradní slavnost. Počasí se smilovalo a sluníčko začalo svítit. Místo kapek z nebe padaly kapky slz po tváři a to hlavně paní učitelkám. Naši páťáci se s námi rozloučili zábavným vystoupením a my jsme jim popřáli moc úspěchů ve vybraných školách. Někdo odchází na gympl do Uherského Brodu, jiní do Slavičína, ale větší část přechází do nedalekých Bojkovic.

Ale většinou když někdo odchází, tak i někdo přijde! Na zahradní slavnosti bylo pasováno celkem 7 nových školáků. Ti se moc těší až usednou do lavic, tak snad jim nadšení vydrží.

Na zahradní slavnosti nebylo jen loučení a pasování, ale také spoustu zábavy. Pro děti bylo nachystané malování na obličej a velký skákací hrad, který si užili velcí i malí.