Výdej stravy do boxů

Vážení strávníci. S ohledem na současnou situaci jsme nuceni přistoupit na stanovisko a vyhlášení KHS o zákazu odběru jídel do jídlonosičů pro cizí strávníky po dobu mimořádných opatření. KHS povoluje vydávání jídel výdejním okénkem (u nás ve výdejní místnosti) do plastových jednorázových misek + boxů. Při kontrole hrozí velmi vysoká pokuta, což si naše zařízení nemůže dovolit. Proto musí být po dobu nezbytně nutnou navýšena cena za oběd o 8,-Kč.

oběd:                          55,-Kč       plastový box+miska 8,-Kč                                                          

CELKEM                      63,-Kč

Toto opatření začne platit od pondělí 26. října 2020 (do odvolání). Prosíme tedy strávníky o vyjádření, zda si budou obědy do jednorázového plastového nádobí odebírat, nebo nikoliv. Děkujeme za pochopení