Školní výlet Zámek Milotice a ZOO Hodonín

Pomalinku se blíží konec školního roku a my jsme vyrazili na výlet! Žáci základní školy měli možnost podívat se na Zámek Milotice a do ZOO Hodonín. Po upršeném týdnu se nakonec přání vyplnilo a výlet jsme překonali bez deště. Jako první jsme zavítali na zámek. Tam se s žáků stali princezny a princové, kteří byli návštěvou paní hraběnky. Hraběnka nás provedla celým zámkem. Nakonec se uskutečnil bál, kde princezny ladně tančily a pro prince se uspořádal mečový souboj, který byl naštěstí bez zranění. Byli jsme jako v pohádce. Poté jsme se autobusem přesunuli do ZOO. Tato malinká ZOO byla příjemným zakončením našeho výletu. Z blízka jsme viděli například tygra, lva nebo ovce a kozy, které se stejně dětem líbily nejvíce. Výlet jsme si moc užili…fotografie najdete v galerii..