Uzavření provozu v ZŠ, MŠ a školní kuchyni.


Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že z vážných provozních důvodů a výskytu Covid-19 v našem zařízení vyhlašuje ředitelství školy po dohodě se zřizovatelem ředitelské volno v ZŠ a uzavření provozu v MŠ a ŠK následovně:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

středa – čtvrtek (02. – 03. února), v pátek 04. 02. – pololetní prázdniny

MATEŘSKÁ ŠKOLA A ŠKOLNÍ KUCHYŇ

čtvrtek – pátek (03.-04. února) – uzavření provozu

Ve středu, 02. února 2022 nepojedou ani žáci na první lekci plavání. Ta se posouvá až po jarních prázdninách na středu 16.února 2022. Ve čtvrtek a pátek bude kuchyň uzavřena i pro cizí strávníky. V dalším týdnu, pokud nenastanou nepředvídané okolnosti, bude provoz mateřské školy a školní kuchyně (v době jarních prázdnin v ZŠ) bez omezení. Děkujeme za pochopení.